helenaobchod_banner.................

Helena si podmanila brněnské publikum


Zpěvačka Helena Vondráčková spustila v brněnském Boby centru šňůru koncertů věnovaných svým sedmdesátinám. Téměř v tříhodinovém narozeninovém koncertu zpěvačka zmapovala svoji dlouholetou pěveckou kariéru a její známé pecky zvedaly diváky ze sedadel.

Šok nastal při písni Lásko má já stůňu, kdy refrén tohoto hitu odzpívalo natřískané Boby centrum úplně samo, bez jediné chybičky.

„Z koncertu jsem nadšená. Diváci byli prostě skvělí. A v momentě, kdy sami zpívali refrén písně Lásko má já stůňu, jsem byla opravdu dojatá,“ řekla Helena Vondráčková těsně po koncertě.

Na brněnskou show si Helena Vondráčková pozvala své hosty: Leonu Machálkovou, Jitku Zelenkovou, Radku Fišarovou, Jitku Asterovou či vokální skupinu Fragile. Velký úspěch sklidil herec Jan Cina, který před nedávnem Vondráčkovou zaujal v divadelní podobě pohádky Šíleně smutná princezna a v Brně si spolu zazpívali dvě písničky z tohoto oblíbeného filmu. S mistrem světa ve stepu Tomášem Slavíčkem předvedla Helena Vondráčková, že je stále výbornou stepařkou.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK


O koncertu napsali: celebrindy.cz, denik.cz, blesk.cz, parlamentnilisty.cz, vondrackova.cz
Rozsáhlou fotogalerii naleznete: ZDE


Co napsala o koncertu Helena?

Komentáře jsou uzavřeny.