helenaobchod_banner.................

Jedinečný koncert v O2 areně


20. ledna vypukl životní a jedinečný koncert Heleny v pražské O2 areně. Vyprodána arena se nemohla dočkat vrcholného koncertu, který završil oslavu životního jubilea.

Koncert byl nabitý těmi největšími hity a samozřejmě nemohlo chybět ani stepařské číslo na skladbu Tentokrát se budu smát já (s Tap Academy Prague) v čele s Tomášem Slavíčkem. Svou všestrannost Helena předvedla hrou na bicí při písní Náhodný známý.  Vzhledem k tomu, že se jednalo o průřez Heleninou kariérou, nechyběly písně jako Pátá, Kvítek Mandragory, Červená řeka, Vzhůru k výškám, Lásko má, já stůňu, A ty se ptáš, co já, Dlouhá noc, Sladké mámení, Já půjdu dál nebo novinka Jablko z loňského novinkového alba „Dávno vím svý“.

O pestrost se postarali také hosté večera. Nechyběli Bára Basiková, Vašo Patejdl, Michal David, Pepa Vojtek nebo vokální skupina Fragile. O vzpomínkovou vsuvku se postarala skladba To se nikdo nedoví, kdy pomocí projekcí se mohl uskutečnit duet s Waldemarem Matuškou.

O hudební doprovod se tradičně postarala kapela Charlie Band doplněna o sekci smyčců a saxofon. Samozřejmě nechyběly tři úžasné sboristky.

Bezmála tří hodinový koncert se nesl v pohodové atmosféře a Helena zde nabídla příchozím velmi kvalitní hudební zážitek, který všechny utvrdil v tom, že královna popu, je jen jedna. Publikum odměnilo Helenu několikanásobnými potlesky ve stoje a při posledních skladbách nechtělo zpěvačku pustit z pódia.

Pojďte se podívat na stepařské číslo a připomenout si atmosféru onoho večera.


Foto: František Jirásek

GALERIE I. || GALERIE II. || GALERIE III.


O koncertu napsali: aplausin.cz, ahaonline.cz, blesk.cz, prazsky.denik.cz, tv.teraz.sk, celebritytime.cz, scena.cz, tanecnimagazin.cz, vondrackova.cz

aktualizováno: 05/02/2018

Komentáře jsou uzavřeny.